Zajęcia w klubie

foto1
II Liga Juniorów 2014 - I miejsce, awans do I Ligi
foto1
III Liga Juniorów 2017 - I miejsce drugiej drużyny, awans do II Ligi
foto1
Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów 2018 - II miejsce, awans do Ekstraligi Seniorów Śląska
foto1
Mistrzostwa Śląska w Szachach Szybkich 2016 - I miejsce
foto1
I Liga Juniorów 2016 - IV miejsce
Uczniowski Klub Sportowy Ognisko Rydułtowy


Nasi zawodnicy

Tu zaprezentujemy sylwetki naszych zawodników

Zobacz szczegóły

Osiągnięcia

Tu opisujemy nasze najlepsze wyniki drużynowe

Czytaj więcej

Projekty

Tu przedstawiamy realizowane projekty

Czytaj więcej

Zajęcia w ognisku

Przeczytaj i naszych treningach. Zobacz kiedy się odbywają. Kiedy prowadzone są zajęcia koła szachowego w Ognisku Pracy Pozaszkolnej i w Uczniowskim Klubie Sportowym "Ognisko"

Czytaj więcej

Licznik odwiedzin

12357
Dziś
Ten tydzień
Wszystkie dni
28
52
12357

Kończy się rok szkolny 2017/18 i czas na podsumowania.
No to podsumujmy też ostatnie 2 miesiące naszych turniejów.
Może z podziałem na grupy wiekowe, bo przecież młodszym trudniej walczy się ze starszymi.

Najlepsi:

  Miejsce Chłopcy Ranking Miejsce Dziewczęta Ranking
             
Rocznik 2007 1 Rafał Kubik 1578 1 Maja Bodanko 1462
2 Bartosz Bizoń 1427      
3 Karol Kordowski 1420      
             
Rocznik 2008 1 Artur Gembalczyk 1125       
             
Rocznik 2009  1 Marek Karwot 1521      
2 Franciszek Niesporek 1318      
             
Rocznik 2010   1 Łukasz Kordowski 1256 1 Emilia Bluszcz 1113
2 Daniel Zwierżdżyński 994 2 Zuzanna Kowacka 1038
3 Tadeusz Kuruc 973      
             
Rocznik 2011 1 Paweł Furas 1167 Noemi Gębka 948
2 Piotr Furas 1143      
3 Mikołaj Wilk 919      
             
Rocznik 2012 Robert Kunkel 952      

Wracam do prezentacji wyników rankingowych osiąganych przez dzieci na turniejach organizowanych (już teraz) w Ognisku Pracy Pozaszkolnej. Klasyfikacja liczona jest z ostatnich 3 miesięcy.
W zajęciach bierze udział łącznie 36 dzieci. W klasykacji pokazuję 25 najlepszych:

Lp Nazwisko, Imię Rocznik Kategoria Ranking
PZSzach
Rank.
1 Bizoń, Bartosz 2007 IV 1400 1397
2 Bodanko, Maja 2007 II 1600 1380
3 Karwot, Marek 2009 III 1600 1358
4 Kubik Rafał 2007 IV 1400 1277
5 Katarzyniec, Przemysław 2006   1000 1241
6 Pierchała, Maksymilian 2007 IV 1400 1231
7 Kordowski, Karol 2007   1000 1219
8 Furas, Paweł 2011 V 1200 1202
9 Patała, Robert 2007   1000 1119
10 Kordowski, Łukasz 2010   1000 1113
11 Niesporek, Franciszek     1000 1112
12 Furas, Piotr 2011 V 1200 1094
13 Piksa, Michał     1000 1083
14 Grabarczyk, Stanisław 2005   1000 1050
15 Aleksander, Mateusz 2009   1000 1046
16 Rzechak, Oskar 2006   1000 1042
17 Łasocha, Aleks 2005   1000 1024
18 Kunkel Robert 2012   1000 1015
19 Zwierżdżynski, Daniel 2010   1000 956
20 Walawski, Stanisław 2010 V 1200 930
21 Kałuża Łukasz 2010   1000 928
22 Krawczyński, Nikodem 2010   1000 908
23 Wilk, Mikołaj 2011   1000 900
24 Patała Alicja 2011   1000 884
25 Piątek, Roksana     1000 864
,
Lp Nazwisko, Imię Rank.
1 Bodanko, Maja 1547
2 Bizoń, Bartosz 1480
3 Karwot, Marek 1355
4 Pierchała, Maksymilian 1349
5 Kordowski, Karol 1291
6 Korgel, Samuel 1222
7 Kowacka, Zuzanna 1204
8 Gawliczek, Antoni 1176
9 Jarosz, Agata 1099
10 Wachełka, Adam 1094
11 Kocur, Bartosz 1074
12 Dudek, Wojciech 1071
13 Śmieja, Victoria 1070
14 Walawski, Stanisław 1030
15 Łasocha, Aleks 1022
16 Bryl, Karolina 1005
17 Gołomb, Szymon 1003

Zwiększa się liczba tych, którzy przekroczyli magiczną granicę 1000 pkt :) Gratulujemy!

Lp Nazwisko, Imię Rank. +/-
1 Bizoń, Bartosz 1449 32
2 Karwot, Marek 1363 -5
3 Pierchała, Maksymilian 1325 0
4 Kordowski, Karol 1269 29
5 Korgel, Samuel 1223 1
6 Gawliczek, Antoni 1190 -18
7 Kowacka, Zuzanna 1187 -22
8 Wachełka, Adam 1088 -8
9 Śmieja, Victoria 1070 -6
10 Jarosz, Agata 1065 47
11 Kocur, Bartosz 1052 50
12 Walawski, Stanisław 1050 -18
13 Dudek, Wojciech 1047 -35
14 Łasocha, Aleks 1040 45
15 Gołomb, Szymon 1027 -16
16 Bluszcz Emilia 1012 0
Lp Nazwisko, Imię Rank. +/-
1 Bizoń, Bartosz 1418 38
2 Karwot, Marek 1356 34
3 Pierchała, Maksymilian 1300 -35
4 Kordowski, Karol 1240 0
5 Korgel, Samuel 1222 15
6 Kowacka, Zuzanna 1209 -12
7 Gawliczek, Antoni 1184 -16
8 Wachełka, Adam 1113 -28
9 Walawski, Stanisław 1094 6
10 Gołomb, Szymon 1029 -13
11 Łasocha, Aleks 1023 14
12 Śmieja, Wiktoria 1019 55
13 Jarosz, Agata 1018 29
Lp Nazwisko, Imię Rank.
1 Bizoń, Bartosz 1428
2 Pierchała, Maksymilian 1400
3 Karwot, Marek 1275
4 Wachełka, Adam 1228
5 Kowacka, Zuzanna 1226
6 Gawliczek, Antoni 1200
7 Korgel Samuel 1187
8 Kordowski, Karol 1175
9 Dudek, Wojciech 1160
10 Garbas Oliwier 1160
11 Mandrysz Emilia 1160
12 Fliegel Oskar 1090
13 Gołomb, Szymon 1083

Jak za dawnych czasów na zajęciach w Ognisku Pracy Pozaszkolnej rozpoczynamy liczenie rankingów klubowych z turniejów liczonych na zajęciach.

A oto czołówka najmłodszych zawodników po 4 turniejach w klubie i przedszkolach (26.04.2017r.):

Lp Nazwisko, Imię Rank.
1 Bizoń, Bartosz 1428
2 Pierchała, Maksymilian 1400
3 Karwot, Marek 1275
4 Wachełka, Adam 1228
5 Kowacka, Zuzanna 1226
6 Gawliczek, Antoni 1200
7 Korgel Samuel 1187
8 Kordowski, Karol 1175
9 Dudek, Wojciech 1160
10 Garbas Oliwier 1160
11 Mandrysz Emilia 1160
12 Fliegel Oskar 1090
13 Gołomb, Szymon 1083